Firma Epino zajmuję się również wykonywaniem grafiki reklamowej. W zależności od rodzaju projektu dostosowujemy sposób wykonania reklamy. 

Wydruki wielkoformatowe zawsze wzmacniamy laminatem co znacznie zwiększa odporność przed promieniowaniem UV i uszkodzeniami mechanicznymi i zapewnia to wieloletnią trwałość.

 

Nasze doświadczenia potrafi sprostać najtrudniejszym wymaganiom, służymy radą  dbamy o najwyższą jakość obsługi a do każdego zamówienie podchodzimy indywidualnie.

Grafika 

KONTAKT 

 

Tel. 516 160 812 

E-mail: epino-grafika@wp.pl

Przykładowe realizacje:

Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie internetowej (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.

Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Przyczepy z homologacją